Co umíme

Preventivní program

Více

Dlouhodobá ochrana

Nelegální graffiti není jen nevzhledné, ale ovlivňuje naše životy i ve smyslu bezpečnosti a celkové životní pohody. Je dokázáno, že na místech, kde se nelegální graffiti vyskytují, dochází k vyšší koncentraci kriminality. 

Náš dlouhodobý program ochrany majetku vám zaručí, že při poškození sprejem dokážeme váš majetek ochránit za cenu poloviny komerčního pojištění proti vandalismu. Měsíční paušál v řádu několika stovek nás zavazuje k odstranění nelegálních výtvorů sprejerů do 10 dnů od jeho vzniku. 

+420 732 915 348

jak funguje

Preventivní program v praxi

Navštěvují vás opakovaně sprejeři? Pokaždé, když se to stane, pošlete nám fotku a my přijedeme vše vrátit do původního stavu. Je to jednoduché, levné a rychlé.

Nafotíte

Vyfoťte plochu, na kterou s námi máte uzavřenou smlouvu, pošlete na náš e-mail. Čím lépe bude na fotografiích vše viditelné, tím lépe se dokážeme připravit.
01

Přijedeme

Přijedeme do 10 dnů od ohlášení nelegálního graffiti na místo s celým arsenálem přístrojů a pustíme se do práce. Díky kvalitní přípravě nám jde čištění od ruky.
02

Je čisto

Vše si po sobě uklidíme a vyčištěný prostor předáváme jako nový. Prostředí už dobře známe, příště nám zase pošlete fotku a my rádi přijedeme.
03

Jak pomůžeme

Nezávazná poptávka

Adresa

Jaurisova 515,
Praha 4-Michle
140 00

Pro koho

CO ČISTÍME

Průmyslové haly

Parní čištění je vysoce účinné a ekologické. Očištěný povrch zůstává naprosto bez zbytků nečistot a bez jediného viru, bez bakterií i hub. Prostředí tak splňuje vysokou hygienickou úroveň.  Neuniknou nám žádné mastné skvrny ani nánosy prachu.

Grafitti

Po samotném mytí nastává neméně důležitá část – impregnace. Díky ní vyčištěné materiály zůstanou v dobré formě delší dobu. Jak to funguje? Na čistý povrch nanášíme ochrannou vrstvu, která vyplní strukturu materiálu a zamezí tak pronikání nečistot do povrchu. 

Fasády

Používáme ověřenou německou čistící řadu WeClean, která nabízí přípravky pro potrubní rozvody, výměníky tepla, chladicí a topné systémy i malá zařízení, jako jsou UV dezinfekční systémy. Jednoduchou cirkulací neředěného přípravku v systému se dosáhne optimálního čisticího účinku. Kombinace čisticích látek s inhibitory zajišťuje optimální ochranu systémů během procesu čištění. Přípravky WeClean odstraňují korozi, tvrdost a mastné usazeniny ze znečištěných systémů.

Filmové projekty

Během procesu mytí využíváme technologii suché páry. Horká pára (180°C) pod silným tlakem proniká hluboko pod povrch, zároveň je ale velmi šetrná a nehrozí poškození materiálu. Toto čištění je vhodné i v blízkosti elektrických zařízení.

Čerpací stanice

U demineralizované vody je sníženo až 96 % minerálních látek a 98 % látek organických oproti normální vodě. Co to pro vás znamená? Zejména můžete říci sbohem vodnímu kameni.

Pro koho je služba určená

Parní čištění používáme i v jiných odvětvích:

washing.cz

Ověřená kvalita německé
technologie

Řešíte znečištění budov, veřejných prostor, chcete ochránit fasádu?
Vyčistíme váš svět.

Naše služby

Co vše umíme vyčistit?